20 Şubat 2017,
 Off

Sarmal Garaj Kapıları, alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Stor garaj kapıları, seksiyonel garaj kapılarının uygun olmadığı yerlerde tercih edilmektedir.

Stor garaj kapılarında kullanılan lameller polüretan dolgulu veya alüminyum olmak üzere iki çeşittir.

Stor (Sarmal) garaj kapısı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle özel kutusu içinde rulo olarak çalışır. Bu boşluğun ölçüsüne göre 18 cm, 20 cm, 25 cm, 30 cm ve 35 cm”lik rulo çapları olan kutular kullanılır.

Stor Garaj Kapısı Lamelleri, yan raylar arasında dikey olarak çalışır ve kapı üzerinde bağlanmış borunun etrafında rulo olarak toplanır. Stor garaj kapıları 220 V 50 Hz. Elektrikli tüp motorlar ile çalıştırılmaktadır. Motor sistemi kapıyı kilitleyebilmekte ve yukarı hareket ettirilmesini tamamen engellemektedir.

Stor garaj kapınızın toplanırken oluşturduğu rulo, dıştan kendi orjinal alüminyum kutusuna gizlendiği gibi içten asma tavan üstüne veya bırakılan bir yuvaya girerek her türlü mimari detaya uyum gösterir.

Sarmal Garaj Kapısı, müstakil kullanım veya çoklu kullanımlarda da kullanılan garaj kapısı sistemleridir. Sarmal garaj kapısı sistemlerine, müşteri isteğine göre emniyet fotosel sistemi uygulanabilmektedir.

.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.